Smoothies sú vynikajúci spôsob, ako získať živiny, ktoré vaše telo potrebuje, rovnako predstavujú alternatívu k nezdravému občerstveniu! Tiež sa ľahko miešajú a pijú čo ich robí ideálnym riešením napríklad na cestách. Smoothies sú skvelé kedykoľvek cez deň a môžu poskytnúť vášmu telu výhody.

Jablká Belmac majú vysoký obsah vitamínu C, vlákniny a obsahujú zdravé antioxidanty na boj proti voľným radikálom, ktoré by mohli prispieť k vzniku rakoviny a chronickým ochoreniam. Jablká môžu tiež pomôcť znížiť riziko ochorení, ako je cukrovka a srdcové choroby! Obsah vlákniny vám pomáha udržiavať plný stav a ich komplexné sacharidy zabraňujú tomu, aby vaše telo zhadzovalo, ako to robí po tom, čo jedlo rafinované. Ak chcete o jablku Belmac vedieť viac, kliknite na tento odkaz.

 

1 Čučoriedkovo jablkové smoothie

Chcete ešte viac antioxidačnej sily? Toto čučoriedkovo-jablkové smoothie obsahuje fytonutrienty, ktoré môžu pomôcť chrániť vaše telo pred rakovinou. Dokonca aj mrazené čučoriedky fungujú dobre! Avokádo pomáha, aby bolo smoothie krémové, a špenát obsahuje základné živiny, ako je vitamín C a železa, na výživu vášho tela. Vychutnajte si túto antioxidačnú zmes!

Zmiešajte:

1 jablko Belmac

1 šálka čerstvých alebo mrazených čučoriedok

2 šálky čerstvého špenátu

¼ avokáda

½ šálky vody

2 Mrkvovo-jablkové smoothie

 

Citróny obsahujú vysoké množstvo vitamínu C, esenciálny antioxidant a liečiteľ. Mrkva obsahuje vitamín A a beta-karotén pre zrak! Táto osviežujúca zmes je výborná po cvičení alebo ráno.

2 jablká Belmac

½ citrónu

2 šálky čerstvého špenátu

1 celú mrkva

½ šálky vody

3 Jablkovo-banánové smoothie

Ak máte radi trochu sladkosti, nepochybne milujete aj banány. Tento smoothie kombinuje sladkosť banánu s pomarančom a jablkami a vytvára vynikajúcu zmes živín!

1 mrazený banán (olúpaný a nasekaný)

½ šálky pomaranču

1 jablko Belmac, olúpané, jadro a nakrájané

¼ šálky kokosu, mandlí alebo sójovej šťavy

4 Banánovo-jablkové smoothie s arašidovým maslom

Pre všetkých milovníkov arašidového masla, toto smoothie maximálne využíva p

 

erfektnú kombináciu banánov a arašidov. Použite ľad, aby sa toto smoothie ostalo chladný a skombinujte ho s jablkami pre jednoduché, ale lahodný smoothie plné bielkovín, antioxidantov a draslíka!

1 banán

1 jablko Belmac

2 lyžice arašidového masla

1 šálka drveného ľadu

5 Jahodovo-jablkové smoothie

Jahody sú úžasným zdrojom vitamínu C a antioxidantov pre vaše srdce. Táto zmes spája zmrznuté jahody s jablkom Belmac, ako aj mliekom, jogurtom a medom pre zjemňujúcu zmes, ktorá má byť chutná a plná vitamínov.

1 šálka mrazených jahôd

1 jablko Belmac

½ šálky kokosu, mandlí alebo sójového mlieka

½ šálky kokosového, mandľového alebo sójového jogurtu

2 lyžičky surového medu

Close Menu